Розвиваймо наше рідне, українське

Розвиваймо наше рідне, українськеЗовсім нещодавно в "Аркосмаестро" вийшов новий кліп, над створенням якого працювала немаленька команда. Оскільки гурт з'явився у музичному світі зовсім нещодавно, було вирішено залучати до співпраці таких самих молодих, активних та наповнених свіжими ідеями людей.

Одним із перших, хто погодився допомогти був український бренд одягу "Week" . У модному бізнесі вони із 2015 року, проте, незважаючи на свій юний вік, абсолютно точно знають до чого прагне їхня команда. Усіх їх об'єднує єдина ціль - пошиття стильних трендових речей для дівчат згідно із тенденціями моди.

Wake up

Як розповідають вони самі: "Український бренд "Week" - це бажання втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення. У одязі нашого бренду кожна дівчина буде неповторною у будь-якій ситуації."

Над створенням образу для "Аркосмаестро" працювали продавці-консультанти магазину у Львові, що знаходиться за адресою площа Кафедральна, 2.


Репертуар

До нашого репертуару входять твори європейських класиків, власні інтерпретації народної музики, кавер-версії рок, поп та гоп музики.


Address

Arcos Maestro, Inc.

79000, м. Львів,
площа Є. Петрушевича, 2.

P: +38 097 930 8 911
P: +38 073 930 8 911

Наші друзі

drumforce.info
soundmix.com.ua