Цілуймося, бо ми того варті!

Цілуймося, бо ми того варті!6 липня у цілому світі святкують день поцілунку. Його придумали ще в 19 столітті у Великобританії (анг. World Kissing Day). У різних містах відбуваються різні конкурси «Найдовший поцілунок»,«Найпристрасніший поцілунок» та інші.Цей день також може стати прекрасною нагодою для пропозиції «руки та серця».

Коли мужчини вирішують освідчуватися на день народження, або ж на річницю, то це занадто передбачувано. Кохана може здогадатися! Пропонуємо натомість такий сценарій: ви дзвоните до неї ввечері і запрошуєте прогулятися. Зустрівшись, повідомляєте, що хочете повечеряти в ресторані, оскільки сьогодні таке прекрасне свято - день поцілунку.

lovers

Ресторан обираєте із дахом та відкритою терасою, бо так однозначно романтичніше. Підіймаючись, чуєте, як лунають звуки струнного квартету “Arcosmaestro”. Під супровід «особливої» композиції пропонуєте руку та серце. Кохана каже «так!», вечір закінчується вдало. Ви із нареченою вечеряєте, а на фоні далі лунає «жива» музика.

Сподобалося??? Тоді неодмінно телефонуйте нам і ми допоможемо втілити усі мрії в реальність. Бронювання: +380979308911


Репертуар

До нашого репертуару входять твори європейських класиків, власні інтерпретації народної музики, кавер-версії рок, поп та гоп музики.


Address

Arcos Maestro, Inc.

79000, м. Львів,
площа Є. Петрушевича, 2.

P: +38 097 930 8 911
P: +38 073 930 8 911

Наші друзі

drumforce.info
soundmix.com.ua